Шини Шины наварные TARGUM 255/55 R18 snowSUVER 3 105H G2++


Пропонуємо Вашій увазі наварні шини Targum, виготовлені в Польщі згідно з європейськими стандартами якості. Ці шини вже заслужили довіру українських водіїв завдяки поєднанню високої якості та доступної ціни.
Цього року завод Таргум проводить розпродаж коліс (зима, літо та всесезонка), вони можуть мати незначні візуальні недоліки, такі як потертості по боковині,та розбіжність в роках, проте це не впливає на експлуатації коліс, і вони класифікуються як 2-й сорт.
Така пропозиція надає унікальну можливість скористатися суттєвими знижками на наші шини з повністю новим протектором.
Ми також пропонуємо гарантію на встановлення шин, що забезпечує додаткову впевненість у їхньому використанні.
Замовити шини легко — відвідайте наш сайт ,або зв'яжіться за телефонами: 0965535356 (viber) 0635535356 -менеджер Тетяна.
Не втратьте цю унікальну можливість — подбайте про свій автомобіль уже сьогодні!




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Targum |
| Країна виробник | Польща |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс швидкості | H |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 255 мм |
| Індекс навантаження шини | 105 |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезонність шин | Літо |
| Діаметр шини | R18 |
| Профіль | 55 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
- Ціна: 2 524 ₴


