205/55 R16 SNOW 91Q TARGUM (Зима) Протектор Continental Conti Winter Contact TS 790






Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Targum |
| Країна виробник | Польща |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс навантаження шини | 91 |
| Індекс швидкості | Q |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 205 мм |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезонність шин | Зима |
| Діаметр шини | R16 |
| Профіль | 55 |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 936 ₴


