





Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gał-Gum |
| Країна виробник | Польща |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 95 |
| Індекс швидкості | H |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 215 мм |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шини | R16 |
| Профіль | 60 |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 266 ₴


