225/75 R 17,5 CARGO MASTER 129/127M PROFIL (Літо)



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profil |
| Країна виробник | Польща |
| Індекс навантаження шини | 129 |
| Індекс швидкості | M |
| Посадковий діаметр шини | 17.5" |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 75 |
| Ширина шини | 225 мм |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 17.5" |
| Діаметр шини | R17,5 |
| Профіль | 75 |
| Сезонність шин | Літо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 448 ₴







