Шини 215/60 R17 ALL TERRAIN 96T Radburg Румунія (бездоріжжя)


Comforser входить до найбільших і популярних виробників шин індустрії в Китаї. Зарекомендували себе як надійні шини по доступній ціні
На шини Comforser надається гарантія 1 рік.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Румыния |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс нагрузки шины | 96 |
| Индекс скорости | T |
| Назначение | Внедорожники |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Comforser |
| Ширина шины | 215 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | R17 |
| Профиль | 60 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диаметр колеса/диска | 17" |
Информация для заказа
- Цена: 2 922 ₴


