255/65 R17 110Q TECHNIC TRACKER (off-road) шины для бездорожья

Продукція Radburg включає легкові шини, легковантажні,а також шини для бездоріжжя.
Radburg-найбільший виробник наварних шин у східній Європі,з понад як 30 річним досвідом виробництва.
Шини Radburg завдяки своїй надійності і доступній ціні швидко завоювали прихильність автолюбителів по всі Європі.
Завод розташовано у місті Сучава (Румунія)-засновано 1994р.
На виробництві застосовують найсучасніше обладнання ,яке гарантує незмінну якість продукції.
Купуючи шини Radburg Ви не лише заощаджуєте кошти, а і робите інвестицію в екологію.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Румыния |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | Q |
| Назначение | Внедорожники |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 255 мм |
| Индекс нагрузки шины | 110 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | R17 |
| Профиль | 65 |
| Диаметр колеса/диска | 15" |
Информация для заказа
- Цена: 4 059 ₴


