225/75 R16C 121/120N B&P Pneus AGIS 101 RADBURG (Літо) Румунія

Продукція Radburg включає легкові шини, легковантажні,а також шини для бездоріжжя.
Radburg-найбільший виробник наварних шин у східній Європі,з понад як 30 річним досвідом виробництва.
Шини Radburg завдяки своїй надійності і доступній ціні швидко завоювали прихильність автолюбителів по всі Європі.
Завод розташовано у місті Сучава (Румунія)-засновано 1994р.
На виробництві застосовують найсучасніше обладнання ,яке гарантує незмінну якість продукції.
Купуючи шини Radburg Ви не лише заощаджуєте кошти, а і робите інвестицію в екологію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Румунія |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс швидкості | N |
| Призначення | Легковантажні |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Стан | Новий |
| Виробник | Primera |
| Ширина шини | 225 мм |
| Індекс навантаження шини | 121 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезонність шин | Зима |
| Діаметр шини | R33 |
| Профіль | 75 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 894 ₴


