265/75 R16 KINGPIN TREKKER 112T RADBURG (off-road) шыни Румыния

4 945 ₴
- Готово к отправке
- Код: R10463
Готово к отправке
4 945 ₴
265/75 R16 KINGPIN TREKKER 112T RADBURG (off-road) шыни Румыния+380 (96) 553-53-56
- +380 (63) 553-53-56
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Продукція Radburg включає легкові шини, легковантажні,а також шини для бездоріжжя.
Radburg-найбільший виробник наварних шин у східній Європі,з понад як 30 річним досвідом виробництва.
Шини Radburg завдяки своїй надійності і доступній ціні швидко завоювали прихильність автолюбителів по всі Європі.
Завод розташовано у місті Сучава (Румунія)-засновано 1994р.
На виробництві застосовують найсучасніше обладнання ,яке гарантує незмінну якість продукції.
Купуючи шини Radburg Ви не лише заощаджуєте кошти, а і робите інвестицію в екологію.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Румыния |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс скорости | P |
| Назначение | Внедорожники |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 265 мм |
| Индекс нагрузки шины | 116 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | R16 |
| Профиль | 75 |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
Информация для заказа
- Цена: 4 945 ₴
