





Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gał-Gum |
| Країна виробник | Польща |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 88 |
| Індекс швидкості | H |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 195 мм |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезонність шин | Всесезонні |
| Діаметр шини | R15 |
| Профіль | 60 |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 081 ₴


